Bir Sayfa Seçin

Onu Elde Et PDF Ücretsiz İndir

“Onu Elde Et PDF Ücretsiz İndir” linki yüzlerce kişi tarafından internette aranıyor. Bunun sebebi, kitabı okuyanların çoğunun güzel bir ilişkiye ve mutlu bir aşk hayatına kavuşmuş olması…

Sana da mutlu bir ilişkiye kavuşmak için, onu elde et pdf kitabını mutlaka okumanı tavsiye ediyorum. Peki, erkekleri etkileme konusunda etkili taktikler veren bu kitabı nasıl okuyabilirsin?

Bunun için tek yok kitabın lisanslı versiyonunu satın almaktan geçiyor.

Neden lisanslı versiyonunu satın almalısın?

Bunun nedeni kitabın internet üzerinde herhangi bir ücretsiz indirme linkinin bulunmaması. Sence de normal olan bu değil mi? Yazarın yıllar boyunca emek harcayarak edindiği bilgiler karşılığında cüzi bir miktar talep etmesi sence de mantıklı değil mi?

Kitabın lisanslı sürümünü incelemek için buraya tıklayabilirsin.

Kitabın Yazarı Onu Elde Et Hakkında Neler Söylüyor?

Seninle yazarın, kitabın hazırlık süreci ile ilgili söylediklerini paylaşacağım. Biz sorduk yazar cevapladı:

Ben: Onu Elde Et kitabının ortaya çıkış hikayesini anlatır mısınız?

Yazar: Bundan yıllar önce, genç kızlık dönemimde erkekleri anlama konusunda çok başarısızdım. Hoşlandığım erkekleri etkilemek istediğim zaman sonuç çoğu zaman hüsran oluyordu. Çünkü hiçbir erkekle ilişkim olmamıştı ve çok toydum.

İlişkiler konusundaki yetersizliğimi fark ettikten sonra kendimi bu alanda geliştirmeye karar verdim. Ve yıllar içince bir sürü erkekle tanışıp bazen kötü ve çoğu zaman da güzel ilişkiler yaşadım. Bu konunun beni daha da cezbetmesi üzerine ilişkiler alanında yurtdışında verilen seminerlere katıldım.

Erkekleri etkileme sürecinin psikolojik boyutunda yer alan sırları çözmek için yoğun çabalar harcadım.

En sonunda da yıllar sonucunda kazandığım bilgi birikimini, ilişkiler konusunda problemler yaşayan kadınlarla paylaşmaya karar verdim.

Ben kendimi değiştirdim, çekici bir kadın olmayı öğrendim. Her kadının da bunu öğrenebileceğini iddaa ediyorum!

Ben: Onu Elde Et kitabının içinde ne tür teknikler anlatıyorsunuz?

Yazar: Kitapta mümkün olduğunca sade bir anlatımla en işe yarar teknikleri anlatmaya çalıştım. Gereksiz bilgiler vermekten kesinlikle kaçındım. Kısa ve öz bilgiler verdim. Kitapta anlatılanların hepsi erkek psikolojisi üzerinde yıllar boyunca etkisi kanıtlanmış bilgilerdir.

Geçici tekniklerle vakit kaybetmek yerine, bir kadının erkeğin gözünde nasıl çekici olabileceğini açıkladım. Aslına bakarsanız verdiğim bilgiler kadınların hayat tarzını, karakterini çekici hale getirmek üzerine…

Bu nedenle burada öğreneceğiniz teknikleri sadece aşk hayatınızda değil, iş hayatınızda ve sosyal hayatınızda da kullanabilirsiniz. Hayatınızın tümünde etkileyici bir kadın olabilir, erkekleri yönetmeyi öğrenebilirsiniz.

Röportajımızı şimdilik burada kesiyoruz devamını başka bir yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Onu Elde Et PDF Kitabını Ücretsiz Değil Lisanslı Olarak İndir!onu-elde-et-incele

Onu Elde Et PDF ücretsiz indir linkinin olmadığını yazımızın başında söylemiştik. Bu nedenle kitabı okumanın tek yolu lisanslı sürümünü satın almaktan geçiyor.

Onu Elde Et PDF Lisanslı Sürümü İncelemek İçin Tıkla!