Bir Sayfa Seçin

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

“Bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın” sorusunun cevabını öğrenmek bir kadın için çok önemlidir. Sevdiği adamla mutlu bir ilişkiye başlamak isteyen kadınların erkeğin yaydığı ilgi sinyallerini takip etmesi gerekir.

Çünkü erkekler kadınlara karşı hissettikleri duyguları dışarı vuramazlar. Bu konuda oldukça başarısızdırlar.

Eğer bir erkeğin seni sevip sevmediğini anlamak istiyorsan birazdan açıklayacağımız aşık olma belirtilerini dikkatlice okuman gerekiyor.

Erkeklerin davranışlarını gözlemleyerek, beden dilini analiz ederek ve sana olan bakışlarını yorumlayarak sana gerçekten aşık olup olmadıklarını anlayabilirsin.

Burada insiyatifi ele alman gerekiyor… Belki de ilk adımı sen atacaksın. Özellikle de utangaç bir erkekten hoşlanıyorsan…

Utangaç erkekler ilk adımı neredeyse hiçbir zaman atmaz. Burada özgüvenini konuşturup erkeğe yaklaşman güzel bir ilişkinin temellerini atmanızı sağlayabilir.

 

Bir Erkeğin Seni Sevip Sevmediğini Anlamanı Sağlayacak İpuçları:

 

1. İpucu: Seni araştırır ve hakkında bilgi toplamaya çalışır!

Eğer bir erkek senden hoşlanıyorsa büyük ihtimalle seni detaylı bir şekilde araştıracaktır. Arkadaş çevrenden, sana yakın olan kişilerden bilgi toplayacaktır.

Arkadaşlarına sorarak senin ailen, kişiliğin, hayatın hakkında kolayca bilgi sahibi olabilir. Bu bariz bir hoşlanma işaretidir.

Halbuki, gelip bu soruları sana sorsa ilişki çok daha hızlı başlayacak. Ama yapamıyorlar, erkekleri böyle kabul etmelisin. 🙂

 

2. İpucu: Seni gördüğünde yüzüne derin derin bakar!

“Gözler kalbin aynasıdır.” Bu sözü daha önce duydun değil mi? Çok severim bu sözü… Bir insanın aşık olup olmadığı gözlerinden belli olur. Normal şartlarda bir erkek bir kadını gördüğünde 2 saniye kadar ona bakar.

“Kim bu kadın?”

“Hoş kadınmış!”

Tarzı bakışlar 2 saniye kadar sürer. Ama bir erkek gerçekten hoşlandığı, aşık olduğu bir kadını gördüğünde gözlerini ondan alamaz. Sevdiği kadını gördüğü anda ona kitlenir ve 5-6 saniye kadar derin derin bakar.

Bakışlarının arkasında bir mana vardır. Bir kadın olarak bunu hissedersin. Kadınların hisleri kuvvetlidir, bunu anlaman kolay olacaktır.

Erkek sadece senin gözlerine de bakmaz. Farkında olmadan 1-2 saniye de dudaklarına kitlenir. Bu istemsiz bir davranıştır. Bu bakışı da asla kaçırmamalısın. Biraz uyanık ol. 🙂

Hoşlanan erkek tabi ki de sana karşı cinsel arzular besleyecektir. Bu erotik bakış cinsel arzuyu yansıtır.

 

3. İpucu: Sana tatlı şakalar yapar!

Senden hoşlanan erkek seninle flört eder. Kadınla erkek arasındaki tatlı şakalar, ufak laf sokmalar, hafif takılmalar flörtün bir parçasıdır.

Eğer üzerindeki kıyafetle tatlı tatlı dalga geçiyorsa, sende bir makas alıp “Ne kadar şirinsin sen öyle” diyerek sana takılıyorsa senden hoşlandığı manasını çıkarabilirsin.

Şunu unutma ki, flört eğlenceli bir olaydır. Eğer bir erkeğin yanında eğlenemiyorsan onunla flört etmiyorsun demektir.

Aranızda tatlı şakalaşmalar oluyorsa bu aranızda güzel bir etkileşim olduğu anlamına gelir. Senden hoşlandığını böyle anlayabilirsin.

 

4. İpucu: Özelini sana anlatır!

Erkeklerin geçmişte yaşadığı olaylar, çocukluk arkadaşları, küçüklüğü onun en gizli noktalarıdır. Bunları herkese anlatmaz. Sadece değer verdiği kişilere anlatır.

Eğer bir erkek sana geçmişini anlatıyorsa, ilkokulda ne kadar yaramaz bir çocuk olduğundan bahsediyorsa sana gerçekten değer veriyor demektir. Seni kendine yakın bulmuş, sana değer vermiş ki bunları anlatıyor.

Bunu aklının bir köşesine yazmalısın.

Lise ve üniversite döneminde yaşadıkları ve kurduğu arkadaşlıklar da bir erkek için çok önemlidir. Bunları da sana anlatıyorsa yine bunları sevgi işareti olarak algılamalısın.

 

5. İpucu: Sana dokunmak için bahane arar!

Seven erkek sevdiği kadına sürekli dokunmak ister. Bu istemsiz bir arzudur. Yaptığın anlamsız şakalara bile gülerek sana sarılmak, dokunmak için fırsat kollar. 🙂

Konuşurken koluna, sırtına, yüzüne dokunur.

Tabi birkaç dokunuştan sonra senin tepki vermediğini görürse büyük ihtimalle dokunmayı kesecektir.

Çünkü erkek karşılık bulamadığını düşünürse çekinmeye başlar. Onu sana dokunma konusunda cesaretlendirmelisin. Mesela elini tuttuğunda sen de elini sık.

Sana sarılmak istediğinde sen de ona sıkıca sarıl.

Yüzüne dokunduğunda ona gülümse.

Kısacası onu cesaretlendir.onu-elde-et-incele

Bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna daha detaylı yanıtlar bulmak istiyorsan Onu Elde Et Kitabını okuyabilirsin.

Erkeklerin hoşlanma belirtilerine dair çok özel bilgileri bu kitapta bulabilirsin.

Kitabı Detaylı Olarak İncelemek İçin Tıkla!