Bir Sayfa Seçin

erkegi-elde-etme-sanati

Erkeği Elde Etme Sanatı – Garantili Tanışma Taktikleri

“Erkeği elde etme sanatı” her kadının öğrenmek ve uygulamak istediği bir sanattır. Neden sanat diyorum? Çünkü erkekleri etkileme olayının da kendine has kuralları, kendine has incelikleri vardır.

Her kadın bunun ne olduğunu bilir, ama her kadın bunu yapamaz. Eminim ki, yıllardır sen de bu konuda kendini geliştirmek için çaba sarf ediyorsun ve bu sanatı öğrenmek için zaman harcıyorsun.

Peki, şu anda sana yıllardır erkekleri tanımak için harcadığın vaktin 10’da 1’ini harcayarak erkekleri elde etme konusunda nasıl uzman olabileceğini anlatacağım. Hazırsan başlayalım…

Erkeklerle Reddedilme Riski Olmadan Nasıl Tanışırsın?

Bir kadın hoşlandığı erkeğe yaklaşacağı zaman, ona duygularını göstermeye başladığı zaman erkeğin onu reddetme ihtimalini aklına getirir ve erkeğe olan ilgisini göstermeye çekinir. Ama unutma ki, bir kadın olarak senin işin erkeklerden çok daha kolay.

Neden mi?

Çünkü bir erkeğin bir kadınla tanışmak istediğindeki reddedilme ihtimali, senin bir erkek tarafından reddedilme ihtimalinin en az 10 katıdır. Erkekler özgüvenli kızları her zaman çekici bulur. Eğer sen bir erkekle ilk konuşmayı başlatacak kadar yüksek bir özgüvene sahipsen zaten bu erkeği daha ilk saniyeden etkileyecektir.

Hoşlandığın erkekle tanışma konusunda kendini rahat hissedebilirsin. Ne de olsa ona ilk saniyede “Senden hoşlandım.” Demiyorsun. Sadece ona konuşmayı devam ettirme fırsatı veriyorsun. Bu basit bir adres sorma sohbeti de olabilir.

O an çevreyle alakalı bir soru da olabilir, ya da erkeğin üzerinde dikkatini çeken bir şey hakkında yorum da olabilir.

Bazen güçlü bir kadın olduğunu göstermek ve sorumluluğu erkeğin üzerinden sen devralmak durumunda kalabilirsin. Belki tanışmak istediğin erkek çok utangaç, belki seni fark etmedi, belki seninle tanışmak istediği zaman reddedileceğini düşündü.

Onu rahatlatma görevini burada üstlenip, ilk konuşmayı sen başlatabilirsin. Unutma ki, tanışma aşaması, erkekleri elde etme sanatını oluşturan ilk aşamadır. Ve bu aşamada başarılı olamazsan zaten devamının bir önemi kalmaz.

Hadi, tanışma aşamasının daha da detaylarına inerek olayın özünü kavramaya çalışalım.

Hoşlandığın Erkekle Tanışmak İstediğinde Dikkat Etmen Gereken Noktalar:

Diyelim ki, kafede yan masada olan, otobüste yanında oturan, okulda aynı sınıfta olduğun, iş yerinde yemeklerde denk geldiğin ya da sokakta yürürken karşıdan gelen bir erkeği çekici buldun. Bir erkekler hangi ortamda tanıştığının bir önemi yok.

Önemli olan doğru hamleleri uygulayarak erkeği elde etmek ve hayatına dahil etmek.reddedilmeden-erkekle-tanis

Bir erkekle tanışmak istediğin zaman öncelikle erkeğe hafifçe gülümseyerek onun seni fark etmesini sağlamaya çalışmalısın. Gülümserken de gözlerini erkeğin gözlerine kilitlemelisin. Böylece ağzından herhangi bir sözcük çıkmadan ona olan ilgini belli etmiş olursun.

Eğer o da seninle göz teması kuruyorsa, tanışmanın tam zamanı demektir.

Kullanabileceğin Tanışma Cümlesi:

“Pardon, üzerinizdeki mont dikkatimi çekti. Bir arkadaşıma hediye olarak alabileceğimi düşündüm. Nereden aldınız?”

“Afedersiniz, yakınlarda yemek yiyebileceğim bir yer arıyorum. Nereye gidebilirim yakınlarda?”

Bu ve bunun gibi cümlelerle tanışma aşamasını başarıyla tamamlayabilirsin. Bundan sonra yapman gereken erkeğin sohbeti ilerletmesi için ona yardımcı olmak. Erkek konuşurken ona gülümse ve onu sohbeti devam ettirmesi için cesaretlendir.

Beden dilinle erkekle flört et. Çekici bir şekilde gülümse ve gözlerini erkekten ayırma. Zaten o senden etkilendiyse sohbeti devam ettirmek isteyecektir. Eğer devam ettirmiyorsa konuşmayı sen de ilerletebilirsin.

“Bu semti pek bilmiyorum. O yüzden bana çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim.”

Gibi bir cümleyle ona zarf atabilirsin. Seni tanımak istiyorsa zaten “Siz hangi semtte oturuyorsunuz?” tarzında bir soruyla konuşmayı devam ettirecektir.

Böylece reddedilme riski olmadan hoşlandığınız erkekle tanışmış oldunuz.onu-elde-et-incele

Erkekleri elde etme sanatını oluşturan diğer etkileme aşamalarını da ilerleyen zamanda seninle paylaşacağım. Şimdilik bloğumuzu takipte kalabilir, ya da erkekleri etkileme sanatını anlatan Onu Elde Et Kitabını okuyabilirsin.

Tekrar görüşene kadar bizi takip etmeye devam et.