Bir Sayfa Seçin

Erkeği Yönetme Sanatı – Erkekleri Kontrol Edin

Dünyayı yönetenin her zaman erkekler olduğu söylenir. Zaten ülke liderlerine, büyük şirket sahipleri ve yöneticilerine bakacak olursak da genellikle erkekler olduğunu görürüz. Ancak gözden kaçan bir nokta var ki, tüm bu erkekleri de yöneten birer kadın var.

Yani bir bağlamda dünyayı kadınların yönettiği söylenebilir.

Erkekleri yönetme sanatı adını verdiğimiz kurallar bütünü, neredeyse her erkekte işe yarıyor ve doğruluğu da kabul edilmiştir. Genellikle bir erkeği kendine âşık etmek ve etkisi altında tutmak isteyen kadınların başvurduğu yöntemler her kesimden her coğrafyadan kadına hitap edebiliyor.

Siz de bu tip bir arayış içerisindeyseniz, sizinle de paylaşacağımız sırları dikkatle inceleyin. Mutlaka işinize yarayacak, istediğiniz erkeği size yakınlaştıracak ve kontrol altında tutmanızı sağlayacak kurallar ile karşılaşacaksınız.

Öncelikle erkekleri yönetme sanatı, bilinenin aksine dişilik üzerine kurulu değildir. Bir erkeği dişiliğiniz ile uzun süre etkiniz altında tutamazsınız. Bunun için daha etkili ve etkisi de uzun sürecek olan yöntemleri kullanmanız gerekir ki bu da aslında kadınlık sanatıdır. Doğru hareket ettiğiniz sürece, karşınızda güçlü durabilecek erkek ile karşılaşamazsınız bile…

Erkekleri Yönetmek İçin Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar:

Erkekleri yönetmek yani aslında yönlendirmek için öncelikle elbette ki bakımlı olmak gerekiyor. Bu tavlama, yönetme, elde tutma gibi tüm amaçlarınız için geçerli bir kural. Üstelik sadece kadınlar için değil erkekler için de geçerli. Dolayısıyla bakımlı olmak zorundasınız.

Diğer taraftan bakımlı olayım derken, yoğun makyaj ve yapay saçlar ile doğal ve hoş görünümden uzaklaşmamalısınız.

Bir diğer nokta, kendini sizin yanınızda iyi hissetmesini sağlamalısınız. Ne kadar mükemmel olduğunu hissettirmeli ama bunu kelimelere dökmeden yapmayı başarmalısınız. Çünkü erkekler ne yazık ki çok üzerlerine düşen kadınları, çok fazla çevrelerinde tutmak istemezler.

Fazla ilgiden sıkılırlar.

Onu önemseyip, kendini iyi hissetmesini sağlarken, diğer taraftan da sürekli yakın durmak yerine biraz aklı ve duyguları ile oynamak doğru olacaktır. Yani bir yakınında olup bir uzağında olmak, sizin yokluğunuzu hissetmesi, kıymetinizi anlaması anlamına gelir.

Üstelik siz onun üstüne düşmediğiniz için özel olduğunuzu düşünecek ve bu kez o sizinle ilgilenmeye başlayacak. Bu aşamayı geçtikten sonra ise her bir söyleminiz onun için çok daha kıymetli hale geleceğinden onu yönlendirmeniz kolaylaşacak.

Kısacası erkeği yönlendirme sürecinde önemli bir aşamayı geçmiş olacaksınız.

“Erkekleri yönetme sanatı” şeklinde anılan kurallar, genellikle çok ince bir çizgidir. Dikkatli olun çünkü abartırsanız karşınızdaki kişi için itici hale de gelebilirsiniz. Dengeyi korumanız gerekir. Örneğin ağlayan kadına erkekler çok fazla dayanamaz ama bu durumu bir silah gibi kullanmaya çalışıp bir çocuk gibi her fırsatta ağlayarak istediklerinizi yaptırmaya çalışırsanız sizi itici bulacaktır.

Mükemmel bir varlıkmışsınız gibi görünürken zaman zaman hassaslaşarak bir iki damla göz yaşından öteye geçmemelisiniz. Daha fazlası sizi itici gösterecektir.

Güçlü bir kadın olmanın yanında hassas, kırılgan bir tarafınızın da olduğunu ona hissettirin.

Erkeği Yönetme Sanatı Konusunda Son Tavsiyeler:

Son olarak erkekleri yönetme sanatı ile ilgili olarak verebileceğimiz tüyo, eskilerin söylemleri ile ilişkili. Şöyle ki erkeğin kalbine giden yok midesinden geçer derler. Size tüm gün mutfakta kalıp, mükemmel bir sofra hazırlayın demiyoruz ama onun için emek verdiğinizi gösteren bazı lezzetler hazırlayıp, ona değer verdiğinizi hissettirebilirsiniz. Sizin onu önemsemeniz onun da sizi önemsemesini sağlayacaktır.

Hatta laf arasında en sevdiği yemeği söylerse bu fırsatı kaçırmayın kısa süre sonra o yemeği hazırlayarak ona sürpriz yapın. Basit fakat stratejik bir oyun olabilir aslında sizin için bu durum.

Erkekleri etkilemek, yönlendirmek zor gibi görünse de bugün her başarılı erkeğin arkasında bir kadın olduğu gerçeği söz konusudur. Yani mümkün olan bir durumdur ve siz de isterseniz onun kalbini kazanarak onu istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

Erkekleri yönetme sanatı konusunda daha fazla şey öğrenmek isterseniz size Onu Elde Et Kitabını tavsiye edebilirim. Bu kitapta erkekleri etkileme ve onları kontrol etme konusunda birçok yeni bilgi öğreneceksiniz.

Kitabı İncelemek İçin Tıklayın!