Bir Sayfa Seçin

Erkekler Nasıl Aşık Olur – Etkili Taktikler

“Erkekler nasıl aşık olur” sorusunun cevaplarını bilen bir kadın erkekleri kolayca kendine aşık edip, onları parmağında oynatabilir. Güzel bir ilişkinin başlangıç adımlarını atıp, erkeğin kendisine duygularını açmasını sağlayabilir.

Tabi ki bir erkeğin sana olan duygularını gelip söylemesini istiyorsan önce kalbinde güzel duyguların oluşması için bazı taktikler uygulamalısın. Bu sayede zaten erkek sana doğru hamle yaparak ilişkiyi başlatma sorumluluğunu üstlenecektir.

Şunu asla unutma ki:

İlişkiyi başlatmak her zaman erkeğin görevidir. Erkeğin sana duygularını açması ya da gelip elini tutması gerekir. Bu şekilde ilişki başlar.

Tutup da bu aşamaları sen yapmamalısın.

Ama sana burada düşen görev şudur:

Erkeği cesaretlendirmek her zaman kadının görevidir. Eğer erkeğe içindeki duyguları açacak şekilde cesaret aşılamazsan muhtemelen çekindiği için sana karşı bu adımı atmakta zorlanacaktır.

 

Erkekler Nasıl Aşık Olur? – 3 Önemli Kural

 

1) Erkekler yanında rahat oldukları kadına aşık olur.

Erkekler kendi arkadaşlarının yanında oldukça rahattır. İçlerinden geldiği gibi davranıp içlerinden geldiği gibi konuşurlar. Bu konuşmaların bir kısmı küfürlü ve kızlarla konuşulamayacak tarzdadır.

Peki, bir erkeğe senin yanında bu rahatlığa erişecek derecede kendini rahat hissettirirsen?

O zaman ne olur?

Böyle bir durumda başka bir kadının yanına gidip kendini kasmak yerine senin yanına gelip kendini rahat hissetmek ister.

Düşünsene sen olsan kendini rahat hissettiğin bir yere mi gitmek istersin?

Yoksa kasılarak konuşacağın birinin yanında mı olmak istersin?

O nedenle hoşlandığın erkeğe kendini her zaman rahat hissettir. Tabi ki saygı çerçevesini aşmasına asla izin vermeden…

Sana hacı, kanka şeklinde hitap etmesine ya da şahsına küfür etmesine asla izin vermemelisin.

 

2) Erkeğin sana belli bir oranda hükmetmesine izin ver.

Erkekler kadınlara üstünlük sağlamak ve onları kolayca kontrol etmek ister. Çünkü hükmedicilik erkeğe özgü bir karakter özelliğidir. Kadınlar da içten içe bu özelliği çok çekici bulur.

Çünkü hükmedicilik erkeğin psikolojik olarak güçlü olduğunu kanıtlayan bir özelliktir. Kadınlar da hükmedici, güçlü erkeklerden hoşlanır.

Erkek de sana baskınlık sağladıkça kendini daha güçlü hisseder. Zaman geçtikçe de sana olan saygısı azalır. Düşünsene, üstünlük sağladığın bir insana saygı duyar mısın?

Sen onun sana baskın olmasından etkilenirsin ama onun sana olan saygısı azalır.

O nedenle erkeğin sana belli bir oranda hükmetmesine izin ver. Mesela yolda giderken elini tutmasına, kolundan tutup seni yolun öteki tarafına çekmesine, restaurantta yemek yerken senin için sipariş vermesine izin vermelisin.

Seni öpmek için ilk hamleyi onun yapmasına imkan tanımalısın.

Bunların hepsi erkeğin kendini güçlü hissetmesini sağlayacak olaylardır.

Bunları yapmazsan erkek kendini zayıf hisseder ve senin yanındayken rahat olamaz.

Zaman geçtikçe sana küfür etmeye başladıysa, artık senin düşüncelerini önemsemiyorsa ona bu toleransları sağlamayı bırakmalısın. Saygı sınırını aşana kadar ona bu hükmetme fırsatını vermelisin.

 

3) Hoşlandığın erkekle aranızda duygusal anlar oluşmasını sağlamalısın.

Erkekler birlikte duygusal anlar yaşadıkları kadınlara diğerlerinden çok daha fazla değer verir. Sence de bu normal değil mi?

Sen, özel anlar yaşadığın bir erkeği diğerlerinden farklı tutmaz mısın?

Duygusal anlar yaşatmak için yapabileceğin birkaç şey var:

  • Zor zamanlarında yanında ol!

Onun zor günlerinde yanında olduğun zaman seni herkesten farklı bir yere koyar. İhtiyacı olduğu zamanda kimse yokken senin yanında olduğunu asla unutmaz. Duygulanır, minnet duyar.

Bu duygular aynı zamanda aşkı oluşturan parçalardır.

  • Romantik bir yemek ayarla!

Bir gün bir restauranta yemeğe gittiğinizde masaya 2 tane mum iste. Herhangi bir sebep söylemeden… Ambiyansın romantik bir hal almasına izin ver. Ondan hoşlandığını ya da romantizm yaratmaya çalıştığını söyleme.

Sadece “Kendimi böyle huzurlu hissediyorum. O yüzden mum söyledim” de ve ortamı gizliden gizliye romantikleştir.

  • Aranızda ortak espriler bul!

Hani bazı insanlarla aranda özel espriler olur ya, 2 kişi güler ama diğer kimse anlamaz. İşte bu şekilde sadece ikinizin gülebileceği durumlar yarat. Mesela aynı ortamda bulunduğunuz birinin bir hareketi komiğine gittiğinde bunu onunla paylaşarak aranızda özel bir espri oluşturabilirsin.

“Ayyaş Murtaza, bugün çok içmiş galiba yolda yürüyemiyor 🙂 “

Gibi bir espri yaratabilirsin. Daha sonra aynı durum oluştuğunda sadece ikiniz bakışırsınız ve ikiniz duruma gülersiniz. Başka kimse durumu anlamaz.

İşte, bu şekilde ikiniz arasındaki muhabbeti daha özel bir hale getirdikçe sana kendini daha yakın hissetmesini sağlayacaksın. Birbiriniz için daha özel olacaksınız.

 

Erkekler nasıl aşık olur sorusuna daha detaylı yanıtlar almak ve erkeğin kalbine giden yolu öğrenmek istiyorsan Erkeklerin Prensesi kitabını okuyabilirsin.

Erkeklerin Prensesi Kitabını İncelemek İçin Tıkla!

 

2. Tavsiyem: Onu Elde Et Kitabı

Onu Elde Et kitabını okuyarak da erkekleri aşık etme sırlarını öğrenebilirsin. İlişkiler konusunda kendini geliştirmek için bu kitapları incelemeni mutlaka tavsiye ediyorum.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakal…