Bir Sayfa Seçin

Erkekler Seks Yaparken Nelerden Hoşlanır?

 

Erkeklerin seks sırasında en çok önem verdiği kavram özgürlüktür. Kendi içlerinde bulunan gizli fantezileri, bastırdıkları yasak duyguları yatakta ortaya çıkarmak ister. Erkekler sevişme seks sırasında belki de hiç tanımadığınız birine dönüşüp, aslında olduğu kişi gibi olmak ister.

 

Bir erkek içinde bastırdığı tüm duyguları yatakta açığa çıkarır ve belli bir maskenin arkasına saklanmadan, aslında olduğu kişi gibi davranmaya başlar. Toplumun yadırgadığı, belki birine anlatsa “Ne ayıp şey!” diye yanıt alacağı şeyleri seks sırasında yaşamak ister. Ve birlikte olduğu kadından da kendisine bunları yaşatmasını bekler.

 

Seks, belli kalıplar içinde yapıldığında erkekler kendini sınırlanmış ve özgürlüğü kısıtlanmış hisseder. Bu da erkeğin alacağı hazzı azaltır ve dolayısıyla sizin alacağınız hazzı da…

 

Erkekler bir kadınla yaptığı sekste hazza ulaşmak için karşısındaki kadının da kendisi gibi içindekileri açığa çıkarmasını bekler.

 

Kısacası, erkekler sekste özgürlük ister. Hem kendi, hem de partneri için…

 

Şimdi size samimi bir soru sormak istiyorum!

 

Birlikte olduğunuz erkeğe hissetmek istediği bu özgürlük duygusunu verebiliyor musunuz?

 

Mesela özgürlüğün kısıtlandığına dair basit bir örnek:

 

“Doggy pozisyonu yapamayız. Ben bu pozisyonu sevmiyorum.”

 

Bu söz, erkeklerin yeterince özgür hissetmemesine sebep olabilecek basit bir örnektir.

 

Veya kimi hanımlar oral seksten hoşlanmadıklarını söyleyebilir. Bu da erkeğin kendini sınırlanmış hissetmesine sebep olacaktır. Bir erkeği yatakta çıldırtmak istiyorsanız onu özgür bırakın. Bırakın çılgın fantezilerini yaşasın, bırakın kimseyle paylaşamadığı şeyleri sizinle paylaşsın.

 

Bırakın sizinle beraber hazzın doruklarına çıksın. Erkekleri hazzın doruklarına çıkarmak için dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta daha var:

 

Dişi Rolünüze Odaklanın, Erkeğin Görevini Ona Bırakın!

 

 

Seks sırasında erkeği yönlendirmeye çalışmak büyük bir hatadır. Erkek yaradılış gereği olarak, kendini güçlü hissettirmek ister.

 

Bu duyguyu yatakta hissetmesinin tek bir yolu var. O da erkeğin sizi yönlendirmesine izin vermektir.

 

Burada bazı hanımlar şu şekilde düşebilir:

 

“Ben erkeğin beni yönlendirmesine karşıyım. Kadınlar, erkeklerden zayıf değildir.”

 

Bu şekilde düşünen kadınların olaya farklı bir açıdan bakmasını istiyorum.

 

Erkekler yatakta kadınları yönlendirerek güçlü olduğunu hissetmek ister. Siz onun söylediklerini yaparak, sizi yönlendirmesine izin vererek zayıf olmazsınız.

 

Aksine erkeğinin ne istediğini bilen ve ona haz veren güçlü bir kadın olursunuz.

 

Erkeğin önünde eğilmek bir zayıflık belirtisi değildir. Aksine kendinizi ona teslim ederek ve ona güvendiğinizi göstererek ona kendini güçlü bir erkek gibi hissettirirsiniz. Ve bu sizi zayıf değil aksine daha güçlü bir kadın yapar.

 

Kadının gücü erkeğinin isteklerine yanıt vermesinden gelir. Siz kadınsılığınızı kullanın, erkek rolüne soyunmayın. Bırakın erkek yapması gerekeni yapsın, siz dişiliğinizi yapın.

 

Güvenin bana bu şekilde sizin kadınsı, partnerinizin de erkeksi enerjisi artacak ve seks sizin için çok daha keyifli bir hale gelecek.

 

Bu arada bazı istisnalar da olabilir:

 

Mesela bazı erkekler yönetilmekten hoşlanıyor olabilir. Bunu zaten bir süre sonra kolayca fark edebilirsiniz. Sizin yönlendirmeniz ona keyif veriyor olabilir. O zaman da yine onun bu isteğine yanıt vererek ona kendini özgür hissettirebilir, büyük hazlar yaşatabilirsiniz.

 

Ama genel olarak yatakta kendinizi erkeğe teslim etmeniz gerekecek.

 

Bu şekilde birlikte olduğunuz erkeği sonsuza kadar kendinize bağlayabilirsiniz. Şunu unutmayın ki, seks hayatı bir kadınla erkeğin ilişkisinin ömrünü belirleyen en önemli kriterlerden biridir.

 

Bir erkek yatakta isteklerinin yerine getirildiğini hissetmiyorsa, bir süre sonra isteklerini yerine getirecek bir kadın bulmak için arayışa girecektir.

 

Bunun olmaması için onun içindeki fantezilere kulak verin. Belki sizi domine etmeyi seviyor, belki de domine edilmeyi. Belki farklı pozisyonlar seviyor, belki de oral seksi.

 

Belki ufak oyuncaklar seviyor, belki de sizin fantezi iç çamaşırı giymenizi…

 

Onun fantezilerini dinleyin ve erkeğin hayalindeki o mükemmel cinsel ilişkiyi ona yaşatın.

 

Erkekleri Yatakta Mutlu Etmek İçin Kitap Tavsiyesi

 

Erkeği yatakta mutlu etmenin yollarını anlatan harika bir kitap seti tavsiyesinde bulunmak istiyorum. Kadınlara cinsellik konusunda çok önemli tavsiyeler veren bu kitap seti cinsel hayatınızı farklı boyutlara taşıyabilir. Erkeğinizin size bağımlı olmasını sağlayabilir.

 

Yataktaki Kraliçe isimli bu kitap setinin size daha önce hiç duymadığınız teknikler öğreteceğine eminim.

 

Kitap setini BURADAN inceleyebilirsiniz. (Lütfen tıklayarak inceleyin.)