Bir Sayfa Seçin

Erkekler Yatakta Ne İster? – Bu Cevaplar Sizi Çok Şaşırtacak

 

Bu yazımızda erkekler yatakta ne ister sorusuna çok ilginç cevaplar vereceğiz. Kadınların en çok merak ettiği konulardan birisi erkeklerin yataktaki beklentileri…

 

O nedenle bu soruya verilecek cevaplar bizim için çok önemli. Şunu unutmamalıyız ki, bir ilişkinin, evliliğin sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesindeki en büyük etken başarılı bir cinsel hayattır.

 

Sevdiğimiz erkeği duygusal olarak tatmin etmenin yanında fiziksel olarak da tatmin etmemiz gerektiğini unutmamalıyız. Zira seks tam da böyle bir şeydir.

 

Erkeği hem duygusal hem de fiziksel olarak tatmin etmenin yolu, ten uyumundan ve başarılı bir seks hayatından geçer.

 

Bu konuya toplumumuzda ne kadar önyargılı bakıldığının farkındayım. Cinsellik konusunun ayıp olduğu yıllarca bilinçaltımıza yerleştirildi. O nedenle bu konuyu konuşurken hatta araştırırken bile bazen kendimizi rahatsız hissedebiliyoruz.

 

Peki, sizce bu rahatsızlık duygusu mantıklı mı? Bir de bu açıdan bakalım.

 

Cinsellik hayatın vazgeçilmez bir parçası ve belki de hayatın en önemli alanlarından biri…

 

Bu konuda kendimizi geliştirmek istememizden daha doğal ne olabilir ki?

 

Yeni bir konuda kendimizi geliştirmek istediğimizde kitap okuyoruz da bu konuda neden okumayalım?

 

Tabi ki okuyacağız, öğreneceğiz ve bu konuda daha tecrübeli bir kadın haline geleceğiz.

 

Sonuçta kimse bu konuda doğuştan yetenekli değil. Her şeyde olduğu da iyi sevişmek de zamanla öğrenilen bir meziyet. Şimdiye kadar yapılan anketler gösteriyor ki, erkekler bu meziyete sahip kadınları tercih ediyor.

 

Yani iyi sevişen kadınları…

 

Hazırsanız bu konuda bazı taktikler vermeye başlayalım. İyi sevişen bir kadına dönüşmek istiyorsanız bu teknikler çok işinize yarayacak.

 

Erkekler Yataktayken Kadınlardan Neler Bekliyor?

 

DERS 1: Erkeklerin Beklentileri Yatağa Girmenden Önce Başlıyor!

 

 

Aslına bakarsanız erkeklerin kadınlardan cinsellikle ilgili beklentileri yatağa girmeden öncesinden başlıyor.

 

İş sadece yatakta bitmiyor. Gün içinde atılacak fantezi dolu, onu ne kadar arzuladığınızı anlatan bir mesaj erkeğinizin içindeki arzuyu ortaya çıkaracaktır.

 

Şunu unutmayın, seks utanılacak bir şey değil. Eğer sevdiğiniz kişiyle seks konuşmaya çekiniyorsanız bu onda herhangi bir olumlu etki bırakmayacaktır.

 

Fakat siz içinizdeki arzuları ona tutkulu bir şekilde anlatırsanız onu daha eve gelmeden şehvetlendirmiş olursunuz. Sizi daha eve gelmeden arzulamaya başlar.

 

Bazen bir mesaj, bazen bir fotoğraf… Burada ne yapacağınız tamamen size bağlı. =)

 

DERS 2: Erkeğiniz Eve Girdiği Anda İçinizdeki Tutkuyu Göstermeye Başlayın!

 

 

Erkeğinize kapıyı açtığınız anda içinizdeki arzuyu dışarı çıkarın. Giymiş olduğunuz erotik kıyafetle kapının arkasına gizlenebilirsiniz. Ve içeri girer girmez onu duvara doğru itebilirsiniz.

 

Veya içeri girer girmez elinden tutup onu yatak odasına götürebilirsiniz. Veya ona sarıldıktan sonra elini külodunuza doğru götürerek;

 

“Bak bugün senin için çok özel bir tanga giydim.”

 

Diyerek içindeki arzuları bir anda zirveye çıkarabilirsiniz. Erkekler bu cinsellik konusunda bu şekilde cesur davranan kadınları sever. Cesur olun, onu şaşırtın.

 

DERS 3: Kadınsı, Azdırıcı Bir Koku Sıkın!

 

 

Bir erkeği güzel, kadınsı bir kokudan daha fazla azdıracak bir şey daha yoktur. Koku somut bir şey değildir fakat cinsellikle doğrudan ilişkilidir.

 

Biz cinsellik hormonu salgıladığımız zaman karşımızdaki erkek bunu burnu sayesinde fark eder. Yan kendisi fark etmese bile bilinçaltı fark eder. Koku duyusu seks için bu derece önemlidir.

 

Erkeğin bilinçaltındaki cinsellik dürtüsü güzel bir kokuyla birlikte zirveye çıkar. Bir anda uyanır ve erkek bu dürtüyü kontrol edemez.

 

Onu koku silahınızla vurun. Koku konusunda da içinde bir miktar afrodizyak bulunan parfümleri tercih edebilirsiniz. Biraz afrodizyak işinizi kolaylaştıracaktır.

 

DERS 4: Seks Sizin İçin Bir Görev Değil, Muhteşem Bir Zevk!

 

 

Kadınların yaptığı en büyük hatalardan biri, cinselliği bir görev olarak görmektir. Asla böyle bir şey yok. Cinsellik iki taraf için de büyük bir keyif olduğu zaman çiftler mutluluğu ve duygusal tatmini yakalar.

 

Bir erkek siz onunla sevişirken ne kadar büyük bir zevk ve keyif aldığınızı görmek ister. Erkek sizin tatmin olduğunuzu gördüğünde sekste başarılı olduğunu hisseder. Ve güvenin bana bu başarı duygusu erkeğe kendini çok iyi hissettirir.

 

Sizinle birlikteliğinde ona kendini bir seks ustası gibi hissettirin. Aldığınız zevki gizlemeyin. İnlemelerinizle, yüz ifadenizle, konuşmalarınızla ona bunu hissettirin.

 

DERS 5: Kulağına Övgü Sözcükleri Fısıldayın!

 

 

Bu dersimiz 4. Dersimizin devamı niteliğinde… Erkeklerin kendini sekste başarılı hissetmesinin ne kadar önemli olduğunu söylemiştim. Bunun için ona yatakta ne kadar başarılı olduğunu sözel olarak ifade etmelisiniz.

 

Seks sırasında yaramaz cümleler kurun. Onun ne kadar başarılı olduğunu ifade edin.

 

Göreceksiniz, çok hoşuna gidecek.

 

Siz konuştukça erkeğinizin içindeki arzunun ne kadar arttığını kendi gözlerinizle göreceksiniz.

 

Hiçbir şey söyleyemezseniz;

 

  • Harika!
  • Muhteşem!
  • Çok iyisin!

 

Gibi kısa cümlelerle onun gururunu okşayabilirsiniz. Bunları yapmak cinsel hayatınıza o kadar etki edecek ki, erkeğinizin içindeki arzunun ne kadar arttığına siz bile şaşıracaksınız. =)

 

Erkekler Yatakta Ne İster Konusunda Kitap Tavsiyesi

 

Erkeklerin cinsellik konusunda kadınlardan neler beklediklerini öğrenmek için size muhteşem bir kitap tavsiyesinde bulunacağım. Yataktaki Kraliçe isimli bu kitap seti cinsel hayatınızda size rehberlik edebilir.

 

İçerisinde sevdiğiniz erkeği yatakta mutlu etmenizi sağlayacak çok önemli teknikler mevcut.

 

Kitabı buradan inceleyebilirsiniz.

 

Şimdilik görüşmek üzere…