Bir Sayfa Seçin

Erkeğinizi orgazmın doruklarına ulaştıracak seks pozisyonlarını öğrenin!

 

Seks pozisyonları o kadar fazladır ki, sırf bu konu için KAMASUTRA isimli bir seks sanatı üretilmiştir. Cinsellik insanın hayattaki mutluluğu için o kadar önemli ki, insanların bu konuyu derinlemesine incelemesi oldukça normal.

Seks pozisyonları, sevişme teknikleri, oral seks noktaları, zevk bölgeleri gibi konular, erkeğini mutlu etmek isteyen hanımlar için büyük önem arz ediyor.

Erkeğini mutlu etmek isteyen kadınlar bu konularda araştırmalar yaparak kendini geliştirmeye çalışıyor. Bu yazıda erkeğe büyük hazlar yaşatan seks pozisyonlarını ele alacağız. Tabi ki vereceğimiz bilgiler sınırlı olacak. Burada bir kitap seviyesinde bilgi vermemiz mümkün değil. O nedenle çok daha detaylı bir kaynağa ihtiyaç duyarsanız, Yataktaki Kraliçekitabını inceleyebilirsiniz.

Şimdi kaldığımız yerden yazımıza devam edelim ve seks pozisyonlarını anlatmaya başlayalım.

 

Erkeğinize Unutulmaz Hazlar Yaşatacak 7 Seks Pozisyonu

 

1) Doggy Style Seks Pozisyonu

 

 

doggy style seks

Köpek sitili ismi verilen bu pozisyonda erkek yatakta dizleri üstündeyken ya da yatağın kenarında ayakta dururken, kadın öne doğru eğilir. Erkek kadının arkasındayken cinsel birleşme sağlanır.

Yüz yüze bir birliktelik yaşanmaz. Kadının her zaman arkası dönük olur. Erkeğin hakim olduğu, otoritenin erkeğe verildiği bir seks pozisyonudur. Kadınların cinsel enerjisi bu pozisyonda zirveye ulaşır ve erkek kendini güçlü hissettiği için müthiş hazlar yaşar.

 

2) Misyoner Seks Pozisyonu

 

 

Hemen herkes tarafından uygulanan bir pozisyondur. Kadının sırt üstü yatarak bacaklarını açtığı bu pozisyonda erkek kadının üzerine doğru yatar. Ve bu şekilde cinsel birleşme sağlanır.

Yine doggy pozisyonunda olduğu gibi kadın pasif bir şekilde uzanır. Erkek aktif bir şekilde cinsel birleşmeyi sağlar.

Erkeği kolayca orgazma ulaştıracak bir pozisyondur.

 

3) Bacak Omuza Seks Pozisyonu

 

 

Erkekler bu pozisyonu çok seksi bulur. Kadın sırt üstü uzanarak bacaklarını erkeğin omuzlarına yerleştirir.

Kadının bacakları erkeğin omuzlarındayken cinsel birleşme sağlanır. Kadının dişilik enerjisi bu pozisyonda zirveye vurur. Erkek tüm hakimiyeti eline alır ve otoriter bir şekilde kadınla ilişkiye girer.

O nedenle bu pozisyon erkeğinize müthiş hazlar yaşatacak.

 

4) Kucak Seks Pozisyonu

 

 

Erkek yataktayken bağdaş kurar ve kadını yüzü ona dönük olacak şekilde kucağına alır. Kadın bacaklarını açarak erkeğin beline dolar. Bu şekilde maksimum ten teması sağlanır. Doğru bir tempoyla birkaç kere orgazm olmak mümkün hale gelir.

 

5) Kaşık Seks Pozisyonu

 

Kadınla erkek yüzleri birbirine dönük olarak yatağa yan yatar. Yan yatarken cinsel birleşme gerçekleşir.

Bu pozisyonda partnerlerin cinsel ilişki sırasında uzun uzun öpüşerek duygusal tatmini de sağlamaları kolaylaşır. Aşk duygusu doruklara çıkar.

Bu pozisyon kadının arkası dönük olacak şekilde yapılırsa buna ters kaşık denir. Ters kaşık da yine deneyebileceğiniz seks pozisyonlarından biridir.

 

6) Kovboy Seks Pozisyonu

 

 

Erkeğin yatağa sırt üstü uzandığı bu pozisyonda kadın bacaklarını açar ve erkeğin pelvis bölgesinin üstüne oturur. Erkeğin pasif, kadının aktif olduğu bir pozisyondur.

Erkeğin üstünde zıplamaya devam ettikçe partnerinize ne kadar haz verdiğinizi kendi gözlerinizle göreceksiniz.

 

7) Ayaklar Göğüste Seks Pozisyonu

 

 

Kadın bu pozisyonda sırt üstü uzanır ve ayaklarını erkeğin göğüs bölgesine yerleştirir. Cinsel birleşme sırasında ayaklarınızla erkeğin göğüs uçlarını okşayarak ona çılgın zevkler yaşatabilirsiniz.

Göğüs bölgesi erkekler için önemli bir zevk noktasıdır. Bu bölgeyi iyi kullanın.

 

Seks Pozisyonları Konusunda Kitap Tavsiyesi

 

Erkeğinizi yatakta mutlu etmek için bilmeniz gereken tüm pozisyonları Yataktaki Kraliçe kitabını okuyarak öğrenebilirsiniz. Bu kitapta pozisyonlardan çok daha fazlası var. Bir erkeği yatakta orgazmın doruklarına ulaştırmak için çok etkili teknikler anlatılıyor.

BURADAN kitaba göz atabilirsin.