Bir Sayfa Seçin

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek İçin Tavsiyeler

 

Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eski sevgilinizi yeniden kazanma yolunda adımlar atmanızı sağlayacak samimi rehberliği, kitabı okuyarak elde edebileceksiniz.

Eski sevgilinizle ayrılalı uzun zaman oldu ve hala onu unutamadığınızı fark ettiniz. Beraber vakit geçirmekten hoşlandığınız ve size en uygun insan olduğunu düşündüğünüz eski sevgilinizi geri kazanmak için plana ihtiyacınız olduğunu fark ettiniz.

Sevgilinizin kalbini geri kazanmak için oluşturacağınız planda en önemli etken duygularınızdan emin olmanızdır. Duygularınızın eminliği konusunda kendinize sormanız gereken bazı sorular vardır. Onu geri kazanmak istiyorsanız önce bu sorulara yanıt vermelisiniz:

 

1. Soru: Eski sevgilinizi geri kazanmayı gerçekten istiyor musunuz?

 

 

Eski sevgilinizi gerçekten seviyor musunuz yoksa sadece ayrılık acısıyla mı hareket ediyorsunuz? Bu duygu ayrımını fark etmeniz ve serinkanlı kararlar vermeniz eski sevgiliyi geri kazanma girişiminizin başarısı açısından oldukça önemlidir. Eski sevgiliyi geri kazanma planları sizin tüm yapınızı değiştirebilme yeteneğine bağlıdır.

Gerçekten onun için değişmeye hazır mısınız? Bir işi istemek farklıdır, bu isteği eyleme geçirmek farklıdır. Çünkü eyleme geçmek, sanıldığından çok daha fazla zordur.

Geleceğinizi etkileyecek olan kararları verirken, kendinizden emin olmalısınız. Sevgilinizin, sizin yapacağınız fedakârlıkları hak edip etmeyeceğine karar vermelisiniz.

Sevgiliyi geri kazanmak için kendinizden ve alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz gerekebilecektir. Bunlara hazırlıklı olmalısınız.

 

2. Soru: Kendinizde meydana gelecek olan değişimlere hazır mısınız?

 

 

Eski sevgilinizle neden ayrıldığınızı hatırlamaya çalışmalısınız. Ayrılık nedenlerinin size düşen hata payını sorgulamalısınız. İnsanın kendi öz eleştirini yapması ve gerçekten hatalarının farkına varması kendisinin gelişimi için atacağı en önemli adımdır.

Kimse için değil kendiniz için değişmelisiniz. İlişki içersinde hatalarınızın farkına varmalı, beğenmediğiniz huylarınızı ve kötü alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz.

Bu değişim sizin eski sevgilinizi yeniden kazanmanızda anahtar rolü oynayacaktır.

 

3. Soru: Eski sevgilinizi geri kazanma konusunda kendinize güveniyor musunuz?

 

 

Aynanın karşısına geçip kendinize güvenip güvenmediğinizi sorgulamalısınız. Kendinizde eksik gördüğünüz yanların öz eleştirisini yapmalısınız.

Kendiniz hakkında yapacağınız öz eleştirinin anlamı, olduğunuzdan farklı davranmak değildir. Geçmişte yaptığınız ve size yakışmadığını düşündüğünüz hataları yapmaktan kurtulmalısınız.

Aranızdaki İlişkinin bozulmasına sebep olan hal ve hareketleri değiştirmelisiniz. Kendinizi değerlendirdiğinizde, ağır depresif halleriniz olduğunu fark ediyorsanız hatta intiharı aklınızdan geçiriyorsanız profesyonel bir yardım almaktan çekinmeyiniz.

 

4. Soru: Ayrıldığınız sevgilinizin sizin hakkınızdaki düşünceleri nedir?

 

 

Ayrılık acısı, insanların olayları olduğundan farklı yorumlamasına sebep olabilir. Sevgilisinden ayrılan insan, hala eski sevgilisini seviyorsa duygusal bir boşluk içindedir. Bu durumda kişi, gerçekleri görmekten çok uzaktadır. Eski sevgilisi hakkında gelen tüm haberleri kendi duymak istediği şekilde yorumlayabilir.

Olaylar karşısında kontrolünü kaybedebilir. Aşk acısı çeken biri, mantığını bir tarafa bırakarak tamamen duygularıyla hareket eder.

Eğer eski sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız, çektiğiniz aşk acısını bir tarafa bırakarak olaylara objektif bir gözle bakmalısınız. Kendinizi eski sevgilinizin yerine koyarak, yaşanan olayları tekrar gözden geçirmelisiniz. Onu geri kazanmak istiyorsanız empati kurmaya başlasanız iyi olur.

Bu konuda bir yardım almak isteyebilirsiniz.

Duygusal boşluklardan oluşan aşk ve ayrılık acılarını iyileştirmek için size uygulanabilir çözümler sunan Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabından yardım alabilirsiniz.

 

5. Kendinizi değiştirmek için harekete geçtiniz mi?

 

 

Kendinizde bir şeyleri değiştirmeye başlamanın sandığımızdan çok daha zor olduğunun farkındayım. Bunu yapmak yerine ayrılık acısını etrafınızdaki arkadaşlarla konuşmak insana çok daha kolay gelir.

Çevrenizdeki insanlarla dertlerinizi paylaştığınızda mağdur havanızdan dolayı ilgi odağı olmak çok kolaydır. Ama siz kolay olanı seçmemelisiniz. Artık harekete geçmenizin ve kendinizde bir şeyleri değiştirmenin zamana geldi.

Kendinizi ve hayatınızı değiştirmek için önemli adımları belirlemeniz gereklidir.

Bu önemli adımlar şu ana kadar ihmal ettiğiniz durumları içermektedir.

  • Eğer fazla kilolarınız varsa kilo vermek için diyete başlamak
  • Hayatınızı mutlaka bir spor aktivitesi ile renklendirmek
  • Mali durumunuz pek iyi değilse mali durumunuzu kontrol altına almak
  • Özgüven eksikliğine sahipseniz, özgüven geliştirici programlara dâhil olarak saygınlığınızı arttırmak
  • İlişkinizdeki rolünüzün öz eleştirisini yaparak, hatalarınızı gün ışığına çıkarmalı ve hatalarınızın sorumluluğunu alarak çözüm yollarını bulmalısınız.
  • Daha güçlü bir karaktere sahip olmak için sakin ve mantıklı davranmaya başlamalısınız.

Özgüven kazanmaya başladığınızda, olaylara bakış açınız değişecektir. Özgüven sizi daha çekici yapacaktır.

 

6. Soru:  Eski sevgilinizi geri kazanmak için kendinize güveniyor musunuz?

 

 

Karizmatik yapılı, lider ruhlu karaktere sahip insanlar her zaman cezbedicidirler. Kendi kararını veren ve bu kararları uygulayacak güce sahip kendi hayatını yönetebilen insanlar etrafındakiler üzerinde çekim gücüne sahiptir.

Kendinize olan güveninizi arttırarak öz saygınızı yaratmalısınız.

Eski sevgilinizi arayıp, onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemeyi ve ağlamayı kesmeli, yeniden birlikte olmak için şans dilenmeyi bırakmalısınız. Gerçekten eski sevgilinizi geri istiyorsanız, sorunları belirleyip bu sorunlara yönelik çözüm yolları araştırmaya başlamalısınız.

Sorunların çözümünde önemli olan kararlar almak ve bu kararları soğukkanlılıkla uygulamaktır. Öncelikli olarak sakin olmalı ve kendi öz bakımınızı sağlamalısınız. Sağlıklı beslenmeli spor aktivitelerine zaman ayırarak, sosyal hayatınızı düzene sokmalısınız.

Eski sevgilinizle, hayatınızı düzene sokana kadar iletişim kurmamalı, duygusal yaralarını iyileştirmek için güçlü bir karaktere sahip olmalısınız.

Eski sevgilinizle karşılaştığınızda, sizin değiştiğinizi görmesi, eski hatalarınızı yapmayacağınıza inanması, eski sevgilinizin size geri dönüşünü sağlayacaktır.

Uzman görüşlerin paylaşıldığı ve ilişkilerinizin düzenlenmesinde size yeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı denemiş ve gerçekliği kanıtlanmış çözümler içeren bir kitaptır.

Eski sevgilinizi geri kazanma yolunda en iyi dostunuz ve sırdaşınız olacaktır.

Eski Sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları kitabı;

  • Basit bir dille sorunları çözümleyen, süslü terimlere yer vermeden rehberlik edebilen, karmaşık psikolojik tanımlara yer vermeyen sade bir kitaptır.
  • Eski sevgilinizi geri kazanma yollarını okuyucuyla paylaşırken, okuyanların kendi iç gelişimlerini sorgulamalarını da sağlayarak kendine olan özgüveni destekleyen bir kitaptır.
  • Hedefe odaklı çözümler sunan kitap, aşk ve ayrılık acısını hafifletmektedir.
  • Duyguların doğru biçimde kelimelere dökülmesini sağlamada destek olan 2. Şans mektubu kitabı da, kitapla birlikte hediye olarak gelmektedir.

Eski sevgilinizi geri kazanmak için, tüm yöntemleri içinde barındıran ve değişimin gücünü hissetmenizi sağlayacak olan Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabını zaman kaybetmeden okumalısınız.

Kitabı BURADAN okuyabilirsiniz. (Lütfen tıklayarak okumaya başlayın.)