Bir Sayfa Seçin

O’nu Elde Et Kitap Setinde Neler Var?

 

O’nu Elde Et – O’nu Elde Etme Sanatı adlı e-kitap seti 4 kitaptan oluşan ve hayalinizdeki aşka yelken açmanızı sağlayan önemli bir set.

 

Adeta başucu kitaplarınız olacak bu kitapların ilk ve ana kitabı olan O’nu Elde Et, 64 sayfadan oluşuyor. PDF formatı ile istediğiniz her ortamda yanınızda olarak adeta yol arkadaşınız olacak O’nu Elde Et ile muhteşem bir yola çıkacaksınız…

Rahat okunurluğu ve sade görsel tasarımı ile sizi yormayan bir okuma sunan O’nu Elde Et, ayrıca PDF formatında olduğu için yazı büyüklüğü ayarları ile istediğiniz şekilde okumanızı sağlıyor. Zamanla rekabetin çoğaldığı aşk dünyasında bir adım değil her zaman önde olmanızı sağlayacak olan O’nu Elde Et, yanında hediye ettiği 3 ayrı kitap ile de aşk yolculuğunuzdaki başarınızı adeta perçinleyecek.

Aşk bir sanattır! Onu etkilemek, kendinize bağlamak ve sizden başkasını gözünün görmemesini sağlamakla ile oluşan. O zaman bu set ile nasıl da başarılı bir aşk sanatçısı olduğunuzu göstermenin tam zamanı!

İlk İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat, Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olmayın ve O’nla Chat adlı üç kitap hediyesi hayatınızın en önemli kitabı olmaya aday olan O’nu Elde Et’i hep birlikte inceleyelim.

 

O’nu Elde Et Kitap Setinde Hangi Kitaplar Var?

 

#1 O’nu Elde Et:

 

64 sayfalık PDF formatındaki kitabımız görsel desteği ile rahat okunur ve anlaşılır bir dile sahip. Beyaz atlı prensinizin karşısına nasıl çıkacağınızdan onu nasıl etkileyeceğinize kadar birçok önemli bilgi barındıran kitap, nikah masasında ona nasıl imza attıracağınızın da en büyük yol göstericisi.

Mutluluk yolunda adım adım nasıl ilerleyeceğinizi anlatan ve uygulamalı içeriği ile sık sık kendinizi test ederek yolda ne derece doğru yürüdüğünüzü test eden kitap, satış sonrası desteği ile de hep yanınızda olacak.

 

#2 İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat:

 

Bonus kitapların ilki olan 30 sayfalık İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat, aşk hayatınızdaki yanlışları bularak hızlı bir şekilde düzeltmenizi sağlayacak. Ayrıca sevdiğiniz erkeği nasıl etkileyeceğiniz, onun üzerinde nasıl silinmez bir iz bırakacağınız da bu bonus kitapta. Üstelik, sayfalarında sunduğu test imkanı ile hedefinizde ne kadar başarılı yol aldığınızı test etme şansınız da var.

 

#3 Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma:

 

Kıskançlık! Ne yazık ki birçok kadının başına dert olan ve sevdiği erkeği elinden kaçırmasını sağlayan önüne geçilmesi zor bir duygu. Peki, bu duyguyla nasıl başa çıkacağınızı biliyor musunuz? İşte, Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma adlı bu bonus kitap bir solukta okuyacağınız çok özel bilgilerle dolu. Elde etmek istediğiniz erkeğe karşı kıskançlık duygusundan arınarak onu nasıl da kendinize bağlayacağınızın tüm ipuçları bu kitapta…

 

#4 O’nla Chat:

 

Sosyal medya… Gelişen dünya düzeninde teknolojinin bizlere sunduğu büyük bir nimet! Tabi doğru kullandığımız sürece! İşte, O’nla Chat adlı bu özel kitap size sosyal medyayı aşk yolculuğunuzda nasıl kullanmanız gerektiğini anlatıyor. “Onu elde etmek ve onunla bir ömür sürdürmek için sosyal medya ilişkinizin neresinde olmalı?” sorusunun cevabını veren kitap ayrıca, size unutamayacağınız birçok bilgi sunarak tüm yaşantınızı baştan sona değiştiriyor. 13 sayfalık bir sosyal medya destekçisi olan O’nla Chat dönüp dönüp okuyacağınız bir başucu kitabı…

Setin en büyük özelliği ise 4 kitabın da kendi içinde interaktif bir okuma seyri işlemesi. O’nu Elde Et ile başlayan okuma yolcuğu belli aralıklarla bonus kitaplara yönelerek size çıktığınız aşk yolculuğunda en doğru adımları atmanızı sağlayacak.

Onu Elde Et Kitap Setini Okumak İçin Tıkla!