Bir Sayfa Seçin

Onu Elde Et PDF Detaylı Kitap Tanıtımı

 

“Son yılların en popüler kitap sunumu olan e-kitap formatı ile okuyucusuyla buluşan O’nu Elde Et kitap seti bir ana kitap ve 3 bonus kitaptan oluşuyor.”

PDF formatı ile sunulan e-kitaplar kolay taşınırlığı ve okunurluğuyla son yılların en çok satış yapan kitapları. İster e-kitap okuyucu, ister cep telefonu, isterseniz de tabletten hatta ve hatta PC’den de okunabilirliği ile her an sizlerle olan bu kitap formatına en son katılan kitap ise O’nu Elde Et oldu.

Rahat okunurluğu ile e-kitapların tüm özelliklerini taşıyan O’nu Elde Et kitap setini istediğiniz yazı büyüklüğünde okuyabilir, okumaya ara vermek isteyince bir dokunuşla kaldığınız yeri işaretleyebilir, özellikle unutmak istemediğiniz bölümleri istediğiniz renkle boyayabilirsiniz. Özellikle birbirinden güzel görseller eşliğinde sunulan kitap böylelikle okuma keyfinizi de yükseltiyor.

Rekabetin çoğaldığı, rakiplerinizin oldukça dikkat çektiği bir dönemde istediğiniz erkeği elde edebilme yolunda adım adım sizinle olan O’nu Elde Et, yanında bonus olarak verdiği yine e-kitap formatında sunulan kitaplar ile bu yolda hiçbir an yalnız kalmayacaksınız.

Sadece aşk yolculuğu için değil, çevrenizde etkilemek, sözünüzü dinletmek, onlar için önemli bir insan olmak istediğiniz erkeler için de bu kitaptan öğrendikleriniz çok işe yarayacak. Birçok açıdan erkekleri etkilemenin ve elde etmenin yolunu detaylı ve örnekli anlatımı ile sunan kitap yanında hediye ettiği bonus kitaplar ile de bu yolda daha güçlü adımlar atmanızı sağlayacak.

Doğru zamanda ve doğru şekilde uygulanan müthiş bir planın eksiksiz bir şekilde işlemesi için kaleme alınan kitap, 4 aşamalı bir yol izliyor.

 

4 Aşamada Onu Elde Et Kitabının Felsefesi

 

Aşama 1:

O’nu Elde Et kitap serisinin ilk aşaması size sizi tanıtmak ve eksi/artılarınızı belirlemek. Erkekler ile olan iletişiminizden onlar üzerinde bıraktığınız etkiye kadar birçok açıdan mini testler ile kendinizi bir nevi sınavdan geçirerek yola başlamadan önce ne durumda olduğunu öğreneceksiniz.

 

Aşama 2:

Erkekleri daha yakından tanımanıza ve neler istediklerini öğrenmenize yardımcı olacak olan 2. aşama sizi herhangi bir erkeğin hayatında nasıl izler bırakacağınız konusunda bilgilendirerek, olası ilişki senaryolarını size sunacak.

 

Aşama 3:

Harika bir kadının barındırdığı 13 muhteşem özelliği ele aldığımız 3. aşama ile sizi adeta baştan yaratarak dayanılmaz bir kadın olmanızı sağlayacağız.

 

Aşama 4:

Son aşama ise beden dilinizi en doğru nasıl kullanacağınızı öğreten ve böylelikle istediğiniz erkeği hiç yorulmadan nasıl elde edeceğinizin yolunu gösteren en önemli aşama olarak size sunulacak.

Tüm bu aşamaların ardından bonus kitapların da yardımı ile hayalinizdeki aşka ulaşmamanız için hiçbir sebep kalmayacak.

Peki, bu bonus kitaplar sizlere neler öğretecek, tek tek inceleyelim;

64 sayfalık PDF formatındaki O’nu Elde Et e-kitabın yanında bonus olarak ücretsiz edineceğiniz kitaplar İlk İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat, Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olmayın ve O’nla Chat size hayalinizdeki erkeği adeta bir paket içinde hediye edecek bilgilerle dolu.

Her kadın güzeldir, her kadın akıllıdır, her kadın çekicidir! Ama bu üç özelliği de aynı anda kullanabilen kadın kusursuzdur! İşte, kusursuz bir kadın olarak bir erkeğe nasıl yaklaşmanız gerektiğinin rehberi olan bonus kitaplar…

 

Onu Elde Et Setindeki Bonus Kitaplar Neler?

 

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat:

Elbette her kadın kusursuzdur, ama bu durumu doğru davranışlarla gösteren kadın istediğini elde eder. 30 sayfalık ilk bonus kitabımızda tam da bu noktada size destek sunuyor. Tüm eksilerinizi mini testler ile belirleyip artıya çevirmenize yarayan bu kitap ile adeta baştan yaratılıp, kusursuz bir kadına dönüşeceksiniz.

 

Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma:

Kıskansan olmuyor, kıskanmadan da durulmuyor! Sizi çok iyi anlıyoruz ve kıskançlığınızı nasıl törpülemeniz gerektiği hakkında hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri size sunuyoruz. Bu 30 sayfalık bonus kitap ile adeta sinileriniz aldırmış gibi görüneceksiniz… Evet, görüneceksiniz çünkü kadınların kıskanmaması gibi bir durum söz konusu değil! Bunu siz de çok iyi biliyorsunuz, kıskanmamayı değil, kıskandığınızı belli etmemeyi öğreteceğiz…

 

O’nla Chat:

Madem insanlar konuşa konuşa anlaşıyorsa, sosyal medya dünyasında onunla sanal olarak nasıl bir iletişim kurmanız gerekiyor bunu da anlatacağız. 13 sayfa boyunca en önemli sosyal medya sohbet yolunu bizimle birlikte izleyeceksiniz…

 

Onu Elde Et Kitap Setini İncelemek İçin Tıkla!