Bir Sayfa Seçin

Onu Elde Et PDF Kitabı: 2019 Detaylı İnceleme

Kadınlar erkekler için nasıl büyük bir bilmece ise, erkekler de biz kadınlar için o kadar büyük bir bilmece! Nelerden hoşlanırlar, nasıl davranmak gerekir, ne yaparsak onları etkileriz gibi onlarca sorunun yanına bir de, sevdiğimiz erkeği elde etmek, etkilemek katılınca işimiz oldukça zorlaşıyor!

Ama artık her şey değişti! Çünkü “O’nu Elde Et” yanımızda! O da mı ne? Bizi muhteşem aşkımıza kavuşturacak olan kitap. Üstelik yanında yardımcı kitaplarla birlikte harika bir set.

O’nu Elde Et – O’nu Elde Etme Sanatı adlı bu harika e-kitap hayallerini kurduğumuz muhteşem aşka ve beyaz atlı prensimize ulaşmamız için bize lazım olan tüm taktikleri en ince detayına kadar anlatıyor. Üstelik sadece anlatmakla kalmayarak yaptığı örneklemelerle de bize doğru adımları atmamız için tüm ışıkları yakıyor.

O’nu Elde Et sadece aşk hayatımız için değil, çevremizde etkilemek istediğimiz tüm erkeklerin üzerinde işe yarayacak bir kitap. Peki, O’nu Elde Et bize nasıl bir yol haritası sunuyor da, muhteşem aşkımıza hiç de yorulmadan ulaşıyoruz? İşte, cevaplar;

  • O’nu Elde Et, bize erkekler hakkında bilmemiz gereken ince detayları anlatır ve onları daha çabuk anlamamızı öğretir,
  • O’nu Elde Et, erkeklere karşı kendimizi fark ettirmemizi sağlar ve çevremizi bizimle zaman geçirmek isteyen erkeklerle doldurur,
  • O’nu Elde Et, erkekleri etkileyecek, onları onura edecek sihirli kelimeleri bize adeta fısıldar,
  • O’nu Elde Et, erkelerin hayal dünyasına girip, bilinçaltlarında yer etmemizi sağlar ve sürekli olarak etraflarında olmamızı isterler,
  • O’nu Elde Et, beden dilimizi daha etkili kullanmamızı öğretir,
  • O’nu Elde Et, hafifleşmeden aksine oldukça ağır başlı olarak onları nasıl heyecanlandırabileceğimizi öğretir,
  • O’nu Elde Et, erkeklerin hayatına sessizce girerek, onun hayatındaki vazgeçilmez kadın nasıl olacağınızı anlatır,
  • Ve en önemlisi O’nu Elde Et, kendini güzel hissetmeyen kadınların özgüvenini güçlendirerek adeta birer Afrodit’e dönüştürür…

4 ayrı aşamalı bir plan dahilinde bizi istediğimiz erkeğe ulaştıracak olan bu harika kitap, ayrıca e-kitap formatında olmasıyla her an yanımızda olacak! İster e-kitap okuyucu, ister telefon, ister tablet… İstediğimiz her cihazla okuyabileceğimiz O’nu Elde Et, yanında üç ayrı kitap hediyesiyle birlikte 4 kitap olarak bize ulaşır.

İlk İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat, Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olmayın ve O’nla Chat adlı üç kitap hediyesi bulunan O’nu Elde Et tam bir set olarak 7/24 yanımızdaki aşk koçumuz olarak en yakın arkadaşımız olacak.

O’nu Elde Et, e-mail desteği ile okuma aşamasında aklımıza takılan tüm soruları ve yardıma ihtiyacımız olduğunda gerekli desteği sunan bir ekip tarafından, satın alma sonrası da bizi yalnız bırakmıyor.

Peki, “O’nu Elde Et’in yanında hediye edilen kitaplar ne işimize yarayacak?” hemen anlatmak istiyorum;

İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat: 30 sayfalık çok özel bir destekleyici bonus kitap olan İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat, erkekler üzerinde unutamayacakları bir iz bırakmanın yollarını anlatıyor. Kitap ayrıca test imkanı ile ne kadar başarılı bir şekilde hedefe gittiğimizi görmemizi sağlıyor.

Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma: Erkeklerin gözünde kıskanç kadının nasıl bir yeri olduğunu ve kıskançlığın dozajı hakkında bilmen gereken tüm incelikleri anlatan 30 sayfalık bonus kitap, onu etkileyip elde etmenin yolunda bizim en iyi yol göstericimiz olacak.

O’nla Chat: 13 sayfalık bir sosyal medya destekçisi olan O’nla Chat, elde etmek istediğimiz erkeğe sosyal medya uygulamaları ile ne kadar yakın olabileceğimizi ve sosyal medyayı doğru kullandığımız zaman amacımıza daha hızlı nasıl ulaşabileceğimizi anlatıyor.