Bir Sayfa Seçin

 

Onu Elde Et Kitabı Hakkında Tüm Gerçekler!

 

Erkekleri etkilemenin yollarını merak ediyor ve ilgini çeken ya da hoşlandığın erkekleri hayatına dahil edebilmek istiyorsan bu yazıyı sonuna kadar oku! Sade üslubu ve içerdiği etkili bilgilerle dikkatleri üzerine çeken Onu Elde Et Kitabı;

4 yayından oluşuyor. Bunlar;

  • Onu Elde Et: Setin ana kitabı olan Onu Elde Et; erkekleri etkilemenin yollarını A’dan Z’ye işliyor. Bu kitabı tamamen okuduğunda erkekleri etkilemek ile ilgili aklında hiçbir soru işareti kalmayacak. Erkeklerle iletişimin tüm sırlarını öğrenmiş olacaksın.
  • BONUS 1 – İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat: Erkekler üzerinde hem fiziksel hem de duygusal açıdan iyi bir izlenim bırakmanın tüm detaylarını bu kitapla beraber öğrenmiş olacaksın. Ayrıca yarattığıın izlenimin ne kadar başarılı olup olmadığını da bu kitapla beraber test edebileceksin. Kısacası kendini baştan yaratacaksın. Üstelik bunun için yıllarını harcamana veya inanılmaz paralar dökmene gerek yok. Dönüşüm büyüleyici olacak!
  • BONUS 2 – Kıstançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma: Kıskanç kadınlar her zaman erkekler tarafından özgüvensiz, korkak ve problem yaratıcı olarak algılanır. Sadece bu özelliği sahip olduğu için beğendiği kıza açılmayan ya da onlara çıkma teklifi etmeyen erkekler olduğunun farkında mısın? Bu kitap sayesinde kıskançlık seviyeni ölçecek ve yine bu kitap sayesinde pratik çözümlere sahip olacaksın. 
  • BONUS 3 – O’nla Chat: Facebook’tan Whatsapp’a kadar tüm mecralarda neler yapman ve neler yapmaman gerektiğine dair her şey tüm incelikleriyle bu kitapta seni bekliyor.

 

Onu Elde Et Pdf

 

Onu elde et bir e-kitaptır. Dijital bir ürün olan onu elde et pdf formatında hazırlanmıştır. Ürünün e-kitap olması kargo derdinin olmaması, satın alma işlemi gerçekleştikten hemen sonra ürünü okumaya başlayabilmen demek.

Ayrıca ne satın aldığını ne okuduğunu sen istemediğin sürece kimse bilmeyecek. Kitabı ister telefonuna, ister tabletine, istersen de bilgisayarına indir ve erkekler hakkında tüm sırları öğrenmeye hemen başla!

 

Onu Elde Et Kitabı Okuyucu Yorumları

 

“Sadece teknik öğretmekle kalmıyor, zihinsel ve ruhsal bir değişim yaratıyorsunuz.” – Hande(32)

 

“Çevremdeki erkeklerin tamamının bana karşı bakışlarının değiştiğini fark edebiliyorum. Tabi onun kinin de…   Gerçekten çok mutluyum. Kitaptan öğrendiklerimi uygulamaya devam ediyorum. Sonucu hepinizle paylaşacağım.” Burcu(24)

 

“Kitabı okuyunca hatalarımı fark ettim. Meğerse ne çok yanlış yapıyormuşum.  Sayenizde gerçekten kendimi baştan yaratabildiğimi hissedebiliyorum. Çok teşekkürler…” – Damla(20)

 

Onu Elde Et Pdf İndir

 

Onu elde et pdf indir işlemini gerçekleştirebilmek için ürünün resmi web sitesini ziyaret etmelisin. Siteye erişmek için tıkla; Onu Elde Et. Ayrıca kitabı ücretsiz yollardan elde etmeye çalışanlar için söylemek istediğim bir kaç şey var. Birazdan söyleyeceklerim tanıtımını yaptığım, yapmadığım bütün kitaplar için geçerli aslında. Tanıtımını yaptığım kitapların tamamı hiçbir soru sormaksızın koşulsuz bir şekilde geri iade garantili olmasına rağmen yine de insanların çoğu onu elde et kitabı indir türünden aramalarla para vermekten kaçınıyorlar. Kitapla beraber hayatları değişecek olsa bile. Konu ne olursa olsun ortada bir emek var ve bu emeğin karşılığının beklenmesi kadar doğal bir şey olamaz. 

Her neyse yine de bu tür arayışlar içerisinde olanlar için yazar; kitaplarının yasal yollardan korunma altında olduğunu hatırlatıyor. Son olarak kitabı incelemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İncelemek İçin Tıklayın! (Onu Elde Et Pdf Kitabını İndirin)