Bir Sayfa Seçin

Onu Elde Et PDF Kitabı İndironu-elde-et

“Onu Elde Et PDF İndir” linkini yazının sonunda seninle paylaşacağım. O linke tıklayarak pdf formatında yazılmış bu e-kitabı kolayca bilgisayarına indirebileceksin. Ama öncesinde sana ufak bir soru sormak istiyorum:

Daha önce hiç, bir erkeği etkileyemediğin için kendini zayıf hissettiğin oldu mu? Ya da aşık olduğun erkeğin başka bir kızla ilişki yaşamasını çaresizce izlemek zorunda kaldığın bir anı hatırlıyor musun? Belki de açıldığın erkek seni reddetti ya da ona hiç açılamadan aşkını kalbine gömdün.

Bu durumlardan hangisini yaşamış olursan ol, bunun tek bir açıklaması var. Erkekleri etkileme konusunda bir yol göstericiye ihtiyacın var. Etkili tavsiyelere ihtiyacın var. Öncelikle bunu kabul et ve ilişkiler konusunda yardım alma konusundaki önyargılarını bir kenara bırak.

Çünkü, Onu Elde Et Pdf Kitabı senin için harika bir ilişki rehberi olacak. Bunu nereden mi biliyorum? Daha önce bu kitap sayesinde mutlu bir ilişkiye yelken açan 100’lerce kişiden…

Hazırsan kitabı daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Onu Elde Et PDF Kitabı Neyi Amaçlıyor?

Bu konu hakkında kitabın yazarının neler söylediğini seninle paylaşmak istiyorum. Kitabın yazarı diyor ki:

Türkiye’de yaşayan kadınların üzerinde konu ilişkilere geldiğinde büyük baskılar ve yükler bulunuyor. Küçüklükten beri erkeklerin bize yaklaşması gerektiği, yavaş yavaş bilinçaltımıza kazındı. Çünkü biz kadındık. Ve biraz ağır olmalıydık.

Bir erkeği beğensek bile onunla tanışmak için ilk adımı biz atamazdık. Çünkü biz kadındık. Bir erkeğin bizi reddetmesi bizim için bir utanç kaynağıydı. O nedenle hiçbir erkeğe duygularımızı açamazdık. Çünkü biz kadındık.

Evet, biz kadınız. Fakat kadın olmak bizim üzerimize yukarıda saydığım türden yükler yüklemez. Yani yüklememeli. Artık toplumun dayatmalarından ve seni sınırlayan tabularından sıyrılma vakti geldi.

Çekici bir kadın olmak, kimsenin düşüncesini umursamadan sevdiğin erkeğe yaklaşmak, mutlu ilişkiler kurmak için adım atman gereken en doğru gün BUGÜN!

İşte, bizim amacımız seni böyle cesur, özgüvenli, çekici bir kadına dönüştürmek, yakışıklı erkeklerin sevgili olmak isteyeceği türden bir kadın haline getirmek.

Onu Elde Et Kitap Setinde Neler Bulunuyor?

Kitap setinin içinde 4 adet kitap bulunuyor:

1) Onu Elde Et – Erkekleri Elde Etme Sanatı e-Kitabı

2) İlk İzlenim Testi & Beni Baştan Yarat e-Kitabı

3) O’nla Chat e-Kitapçığı

4) Kıskançlık Testi & Kıskançlığın Esiri Olma e-Kitabı

Onu Elde Et Pdf Kitap Seti Nasıl İndirilir?

Kitap setini indirmenin tek bir yolu bulunuyor. O da orijinal lisanslı PDF sürümünü satın almak. Ücretsiz olarak indirebileceğin herhangi bir yer yok. Ayrıca şöyle de bir durum var:

Yazarın yıllarını harcayarak edindiği tecrübeler doğrultusunda, büyük emekler vererek hazırlamış olduğu bir kitap setini ücretsiz olarak edinmek sence de haksızlık değil mi? Ücretsiz versiyonu bulunmadığı için tek yol Onu Elde Et kitap setini satın almak.

Kitap setini ufak bir miktar karşılığı ödeyerek satın almak istiyorsan aşağıdaki linke tıklayabilirsin:

Onu Elde Et PDF Kitap Setini Hemen İndir!

onu-elde-et-incele