Bir Sayfa Seçin

onu-elde-etme-sanati

Onu Elde Etme Sanatı – Erkekleri Etkileme Taktikleri

“Onu elde etme sanatı” sandığınız kadar zor ve karmaşık bir süreci ifade etmiyor aslında. Sadece biraz iradeli olmak ve kendinden emin olarak aşamaları takip etmek yeterli olacaktır. Kadınlar son derece karmaşık varlıklar iken erkeklerin her zaman daha düz bir mantık ile hareket ettikleri söylenir. Aslında bu şöyle ifade edilebilecek bir özellik; erkekler düz mantıktan ziyade daha net düşüncelere sahiptir.

Kadınların ise düşünceleri oldukça çetrefilli!

Bu durumdan ise kadınların istedikleri takdirde rahatlıkla istedikleri erkeği etkileyebileceği sonucunu çıkarabiliriz. Onu elde etme sanatı adı altında sıralayacağımız taktikler de sizin hoşlandığınız kişiyi etkilemenizde yardımcı olacaktır. Gerekli özeni gösterdiğiniz sürece hiçbir sorun ile karşılaşmadan mutlu bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

 

Onu Elde Etme Sanatının Kuralları:

 

1. Kural:

İlk kural hayata olumlu bakmak ve bu enerjiyi de çevremize hissettirmektir. Eğer etrafına enerji ve mutluluk yayan biri olursanız, sadece hoşlandığınız kişinin değil, daha pek çok kişinin de ilgisini çekebilirsiniz. Çünkü kadın ya da erkek herkes çevresinde pozitif karakterler görmek ister. Onu elde etme sanatı da bu kural ile başlar.

Ayrıca bu hayattan zevk almayan ve her şeyden şikâyet eden karakterinizi de bir kenara bırakmanız anlamına gelecektir. Kısacası onunlayken pek bir şeyden şikâyet etmemeli ve hayattan zevk aldığınızı göstermelisiniz. Pozitif olmak tam da bunu gerektirir.

Üstelik laf aramızda bu hareketin size de iyi geldiğini fark edeceksiniz.

 

2. Kural:

Kendine güven ise ikinci ve en önemli kuraldır. Erkekler her ne kadar etkileri altına aldıkları kadınları istediklerini sansalar da, kendine güvenen ve kendinden emin kadınlardan hoşlanırlar. Özgüven adeta, cezbedici bir özelliktir. Bu sebeple doğru kullanıldığında başlı başına yeterli bir etkileme taktiği olarak kabul edilebilir. Kendinize güvenirken, zaman zaman onun etkisi altına girdiğiniz hissini de verirseniz, başarılı sonuca çok yakınsınız demektir.

Erkekler, kolay olanlar ile çok zaman kaybetmez ama zor görünene ilgi duyar. Özgüven sahibi bir kadın ise bu kategoride değerlendirilir. Ulaşılması güç gibi görünene yönelen erkeği etkilemek ise bu noktadan sonra kadının marifetine kalıyor.

 

3. Kural:

Onu etkileme sanatı için söylenebileceklerden biri de kişisel bakımdır. Bu aslında yoğun makyaj yapan, saçını şekillendirmeden dışarı çıkmayan kadın değildir.

Temiz olmak, hafif bir makyaj ve doğal bir saç ile iyi görünmek yeterlidir. Erkeklerin birçoğu yoğun makyajlı ve dikkat çekici kadınlara baksa da bu bir iki saniye sürer ve muhtemelen yüzlerini dahi hatırlamazlar. Ancak yanlarında taşımak istedikleri kadın bu değildir. Aksine doğal, neşeli ve pozitif görünen kadınları isterler.

Bu kritik bilgi sizin için altın değerinde olduğundan temiz, sade fakat hoş göründüğünüzden emin olmalısınız.

Böylece hiçbir iletişiminiz olmasa dahi ilgilendiğiniz erkeğin dikkatini çekebilirsiniz.

 

4. Kural:

Son olarak ise özgürlüklerden bahsedeceğiz. Erkeklerin en büyük korkusu bir kadının etkisi altına girip, onun direktifleri ile hareket etmektir. Yaşamını kısıtlamaya çalışan gereksiz yere kıskançlık yapıp, sürekli bunu başına kakan bir kadın, kesinlikle tercih edilmez. Hatta bu karakterde bir erkek dahi pek tercih edilmez.

Bir erkeğe istediğini yaptırmanın ya da kontrol etmenin de yolu bu değildir üstelik.

Elbette sevdiğinizi kıskanacaksınız, ancak bunu ona belli etmemek daha doğru olur. Siz de onu aynı derece kıskandırarak durumu eşitlerseniz, o da hal ve hareketlerinde daha özenli olacaktır örneğin. Üstelik zekânız ve dengeli tavrınız ile hoşlandığınız erkeği etkiniz altına almaya başlayacaksınız. Bu çok daha önemli bir özelliktir ve erkekleri etkileme konusunda altın kurallardan bir diğeri olarak değerlendirilebilir.

 

Onu Elde Etme Sanatını Öğrenmek İçin Kitap Tavsiyesi:onu-elde-et-incele

Onu elde etme sanatı hemen öğrenilecek bir şey değildir. Erkekleri etkileme taktiklerini öğrenmeli, üzerine düşünmeli ve bu taktikleri sürekli olarak uygulayarak kalibrasyon sağlamalısınız. Bunun için güzel bir kitap tavsiye edeceğim:

Onu Elde Et PDF kitabını okuyarak erkekleri etkileme konusunda kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Kitabı incelemek için buraya tıklayın.