Bir Sayfa Seçin

Hanımların Aşk Hayatı Bu Kitapla Birlikte Renklenecek!

 

Bir erkeğin bir kadından hoşlanmasını sağlayan temel mekanizmalar vardır. Erkeklerin Gözdesi kitabı bu mekanizmayı kadınlara öğretiyor ve verdiği taktikler sayesinde erkekleri elde etmeyi çok kolay bir hale getiriyor. Kitabın yazarı Suna Kaval bu taktikleri oldukça açık bir şekilde anlatmış. Bundan dolayı yazarı tebrik etmek istiyorum.

 

Şu anda erkekleri etkileme konusunda ustalaşabileceğinize dair inancınız olmayabilir. Kendinize yeterince güvenmediğinizin farkındayım. Ama okumaya devam ettikçe kendinize olan güveninizin arttığını ve kitabın ne kadar işe yarar olduğuna ikna olduğunuzu fark edeceksiniz.

 

Erkeklerin Gözdesi Kitabında Anlatılan Teknikler Hızlı Sonuç Veriyor!

 

Kitabın içinde erkeği kendimiz aşık etmek için uygulayabileceğimiz teknikler bir takvim ile birlikte sunuluyor. 21 gün, 2 ay ve 1 yıl olmak üzere farklı programlar mevcut…

 

Bunları kitabı okuduğunuz zaman göreceksiniz. Şimdilik sürpriz olsun…

 

Erkeklerin Gözdesi kitabını okumaya başladığınız andan itibaren erkeklere karşı davranışlarınızın değiştiğini, çok daha çekici ve alımlı bir kadın gibi hissettiğinizi fark ediyorsunuz.

 

Günlük hayatın içinde tanıştığınız erkeklerin üzerinde öğrendiğiniz teknikleri uyguladığınızda ve erkeklerden olumlu tepkiler aldığınızda kendinize olan güveniniz de artmaya başlıyor.

 

Bu gerçekten tarif edilemez bir duygu…

 

Kitabın İlk Bölümünde Erkeklerin Zihin Yapısı Konusuna Açıklık Getiriliyor!

 

Bir kadının yaptığı en büyük hatalardan biri erkeklerin de kadınlar gibi düşündüğünü zannetmesidir. Bu yanılgıya asla düşülmemelidir. Çünkü kadınlarla erkeklerin zihin yapısı birbirinden tamamen farklıdır.

 

Kitabın içinde bu farklılıklar tüm detaylarıyla ele alınmış ve kadınların erkeklere bakış açısının nasıl olması gerektiği anlatılmış.

 

Şunu asla unutmayın, bir erkeği kolayca etkileyebilmek istiyorsanız önce onun düşünce yapısını çözün. Beynini okumayı başardığınız zaman, onu istediğiniz şekilde yönlendirmek çok kolay olacaktır.

 

Diğer Bir Konu: Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

 

Kitabın içinde bu konu hakkında da ayrıntılı bilgiler verilmiş. Erkeklerin bir kadından hoşlandığında verdiği tepkiler göz önüne serilmiş. Erkekler sizden hoşlandığı zaman bunu sözlü olarak söylemeyi beceremezler.

 

Utanırlar, belki sizin onu reddedeceğinizi düşünürler. Bu cesareti bir türlü bulamazlar.

 

Zaten bunu anlamak için onların sözlerini duymaya ihtiyacınız yok. Beden dilini, tavırlarını analiz ederek de sizden hoşlanıp hoşlanmadıklarını anlayabilirsiniz.

 

Bu konu hakkındaki detaylar da yine kitabın içinde mevcut…

 

Kitabın İçinde Ne Tarz Etkileme Teknikleri Anlatılıyor?

 

Erkeklerin Gözdesi kitabında anlatılan teknikler 2 ana konu başlığına sahip:

 

  • Erkekleri nasıl etkileyebileceğine dair hiçbir bilgisi olmayan kadınların uygulayabileceği teknikler
  • Erkekleri etkileme konusunda belli bir seviyeye gelmiş kadınlar için daha ileri seviye teknikler

 

Bu kitaptaki asıl değerli teknikler 2. ana başlık altında anlatılanlar…

 

İleri seviye olarak tabir ettiğimiz bölüm, her yerde bulamayacağınız türden çok özel tekniklerden oluşuyor.

 

Erkeklerin Gözdesi Kitabının Yanında Bir de Bonus Veriliyor: Yatağın Gözdesi

 

Yatağın Gözdesi kitabı bonus olarak verilmesine rağmen aslında çok güçlü bir içeriğe sahip. Bu kitap tek başına bile satılabilecek türden. Fakat yazar bu kitabı bonus olarak vererek Erkeklerin Gözdesi okuyucularının memnuniyetinin artmasını amaçlamış.

 

İlk başlarda ayrı olarak satılan bu kitap Erkeklerin Gözdesi okuyucularının yoğun ısrarı sebebiyle bu şekilde bonus olarak verilmeye başladı.

 

Erkeklerin cinsellik sırasında hoşlandıklarından önsevişme tekniklerine, erkeklerin zevk noktalarından erkeklerin en çok hoşuna gidecek seks pozisyonlarına kadar birçok önemli bilgi bu kitapta anlatılıyor.

 

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Kitaplarında Para İade Garantisi Var!

Kitapların yazarı Suna Kaval, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Bu nedenle ürünlerinden memnun kalınmadığı takdirde okuyucuya parasını iade ediyor.

 

Üstelik iade etmek için hiçbir gerekçe sunmanıza da gerek yok. “Memnun kalmadım.” Demek yeterli…

 

Kitabın iade oranı o kadar düşük ki, %1’in altında… O nedenle iade etmek isteyeceğinize pek ihtimal vermiyoruz.

 

Kitaplarla ilgili daha detaylı bilgi almak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

 

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitaplarını BURADAN inceleyebilirsiniz.