Bir Sayfa Seçin

 

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı 2019 İncelemesi

 

Bu yazıda başlıca erkekler yatakta ne ister sorusundan hareketle erkekleri sekste etkilemenin yolları üzerine en etkili ve en işe yarar teknikleri içerisinde bulunduran yataktaki kraliçe pdf kitabı hakkında incelemelerde bulunacağız.

 

Erkeğini yatakta kendine hayran bırakabilen ve seksin tüm inceliklerine hakim kadını, yataktaki kraliçe olarak tanımlayan kitap; her kadının yataktaki kraliçeye dönüşebileceğini savunuyor ve bu konuda kadınlara doğru eğitimi vermeyi amaçlıyor. 

Kenan Erçetingöz ile beraber Superstarlife ve gecce.com, ucankus.com gibi sitelerde köşe yazarlığı yapmış olan ayrıca Formula 1, MotoGP,  Şampiyonlar Ligi gibi etkinliklerinde dünya çapında çalışmalar yapan bir event firmasının sahibi olan Sibel Savaş tarafından hazırlanmış olan yataktaki kraliçe kitabı sayesinde öğreneceklerin;

 • Erkeği baştan çıkarmanın incelikleri…
 • Erkeği tahrik eden hareketlerle erkeğini daha yatağa geçmeden çılgına çevirmenin yolları…
 • Etkili sevişmenin ipuçları…
 • Erkeği kendinden geçiren sözler…

Ve çok daha fazlası Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı içerisinde seni bekliyor. Muhteşem bir seks hayatının kapıları aralanıyor.

 

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı İçeriği

 

Yataktaki kraliçe pdf formatında hazırlanmış bir e-kitap setidir. Set; 1 ana kitap, 3 bonus kitap olmak üzere toplamda 4 dijital yayında oluşuyor. Bunlar;

 • ANA KİTAP – Yataktaki Kraliçe: Öpüşme önerileri, ön sevişme hakkında her şey, erkekleri zevkten uçuran 10 Kamasutra pozisyonu, erkeklerin yatakta ne istediği, erkekleri yataktan soğuktan şeylerin neler olduğu gibi önemli soruların cevaplarını ve çok daha fazlasını bu kitap sayesinde öğreneceksin. 
 • Bonus 1 – Seks Çeşitleri, Giyim, Oyuncak ve Aksesuarları: Bu bonus kitapla beraber cinselliğe farklı açılardan bakacak ve cinsel zevk kültürü başlığı altında toplanmış ilişki türlerini tanıyacaksın. Ayrıca partnerinle cinsel yaşamınıza renk katacak, hazzı iki taraf içinde doruklara çıkaracak seks kostümleri, aksesuarlar, seks oyuncakları hakkında her şeyi öğreneceksin.
 • Bonus 2 – Cinsel ve Genital Sağlık: Cinselliği her yönüyle işleyen Yataktaki Kraliçe Seti; cinsel sağlık konusunu da ele alarak bu konudaki tüm soruları işaretleri ortadan kaldırarak çiftleri bilinçlendiriyor.
 • Bonus 3 – Aşk Kuponları: Renkli, hareketli ve en önemlisi mutlu bir cinsel hayat için oyunbaz ve şaşırtıcı bir kadın olmak gerekiyor. Bu noktada aşk kuponları kitabı çok işine yarayacak.

 

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı Okuyucu Yorumu

 

“Cinsel açıdan tecrübesiz bir kadın değildim fakat neden bilmiyorum bir türlü rahat olamıyor ve eşime yetemediğimi, onu tatmin edemediğimi düşünüyordum. İnternette bu konuda araştırmalar yaparken web sitenize rastladım ve yazılar gerçekten ilgimi çekti. Setinizi tereddütle alsam da iyi ki almışım diyorum şimdi… Sayenizi cinsel hayatımda artık daha rahat ve daha işi bilen bir kadına dönüştüm. Size çok teşekkür ediyorum.” – Gamze Y. (29) (İstanbul)

 

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı Fiyatı

 

KDV dahil olmak üzere yataktaki kraliçe pdf kitabı fiyatı 129 TL’dir. Yataktaki Kraliçe Seti’nin Kocanın Kalbine Gir, O’nu Elde Et ve O’nu Elde Tut gibi alanlarında kaliteli kitaplarla ortaklaşa oluşturmuş olduğu satış kampanyaları var. Seni kısa süreliğine geçerli olan kampanyalardan da haberdar ederek yataktaki kraliçe kitabı satın al işlemi için neler yapman gerektiğinden bahsedecek ve sonra da bu inceleme yazısını sonlandıracağım.

 • Kampanya:  Yataktaki Kraliçe + Kocanın Kalbine Gir toplamda 248 TL yerine sadece 199 TL
 • Kampanya: Yataktaki Kraliçe + O’nu Elde Tut toplamda 258 TL yerine sadece 199 TL
 • Kampanya: O’nu Elde Et + O’nu Elde Tut + Yataktaki Kraliçe toplamda 377 TL yerine sadece 249 TL

 

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı Satın Al

 

Eğer yataktaki kraliçe pdf kitabı satın alma işlemini yapmak istiyorsan bu konuda yetkili tek adres ürünün resmi web sitesidir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak setin web sitesine erişebilirsin. Sonraki yazılarda görüşmek dileğiyle… Hoşçakal!

Yataktaki Kraliçe Kitap Setini İncelemek İçin Tıklayın! (Hemen İnceleyin…)